Шановні покупці, ми завжди йдемо вам назустріч і пропонуємо обмін товарів. Якщо продукція не підійшла або має будь-які недоліки (брак) - ми готові обміняти її на будь-яку вподобану або ж повернути вам гроші. Це можна зробити протягом двох тижнів після того, як ви отримали своє замовлення.

Повернути або обміняти товар можна (згідно ст. 9 ЗУ «Про захист прав споживачів») в разі, якщо:

  • він не використовувався;
  • не порушений його первісний вигляд (немає плям, зачіпок, подряпин і т.д.);
  • не займані етикетки, бирки, ярлики, «рідна» упаковка товару. 

Якщо ви візуально оцінили товар і зрозуміли, що він вам не подобається, або відчули дискомфортні відчуття в ході його примірки, ви завжди можете сказати нам про це, і ми постараємося вирішити цю проблему разом з вами.

Одяг можна обміняти на іншу або повернути гроші. Що стосується нижньої білизни, купальних костюмів, панчіх і шкарпеток, то тут можливий виключно обмін.

Варто відзначити, що у всіх розмірних сітках чітко дотримано основних вимог, тому будьте уважні при виборі розміру. Якщо у вас є сумніви, ви завжди можете отримати консультацію з менеджерами нашого інтернет-магазину, які з радістю вас проконсультують і допоможуть вибрати відповідне виріб. Наш досвід роботи, знання продукції і особливостей жіночого та чоловічого статури завжди допоможуть вам прийняти вірне рішення.

Обмін нижньої білизни, купальників, панчішно-шкарпеткових виробів

Обмінювати корсети, нижня білизна, купальні костюми, панчохи і шкарпетки не можна згідно з українським законодавством. Однак, ми усвідомлюємо, як складно вибирати вироби в онлайн-режимі, а тому безпроблемно обміняємо неподошедшую вам річ.

Ці вироби ми приймемо виключно нерозпечатаними, тобто якщо ви просто передумали, навіть не примірявши річ:

  • колготи, панчохи і шкарпетки;
  • наклейки на груди;
  • ліфчики з силікону;
  • вкладиші для ліфчиків;
  • стягуюча білизна.

Примірку нижньої білизни і купальних костюмів рекомендується робити на власне білизна, поки ви точно не визначитеся, що річ вам підійшла. І лише після того, як ви приймете рішення її носити і далі, дозволяється видаляти ярлики.

Обмін / повернення одягу

Одяг і верхні трикотажні вироби, а саме маєчки, топи, футболки, легінси і піжаму, ми можемо обміняти на будь-яку річ в асортименті або повернути вам витрачені кошти.

Правила повернення / обміну:

1. Протягом двох тижнів після того, як ви отримали замовлення, вкажіть нам причину обміну / повернення на наш E-mail: info@belleforme.com.ua

2. Укомплектуйте виріб разом з ярликами, бірками і «рідною» упаковкою, отриманими вами при покупці.

3. Якщо вам потрібно обміняти товар, оформіть в нашому онлайн-магазині нову покупку, вказавши в коментарях «ЗАМОВЛЕННЯ НА ОБМІН». Якщо сума покупки більше тієї, що не підійшла - вам буде потрібно доплатити різницю. Якщо менше - ми зарахуємо гроші на ваш рахунок для того, щоб ви могли оплачувати наступні покупки.

Процес повернення товару

Будь ласка, не залишайте товар у відділенні пошти. Обов'язково оформіть повернення прямо на Новій пошті.

Якщо ви не можете вчасно забрати посилку, обов'язково повідомте нам про це до закінчення безкоштовного терміну зберігання товару на пошті (до 5 днів).

У разі неоформленого повернення:

Якщо замовник не забрав посилку протягом 5 днів або залишив її на пошті, чи не оформивши повернення, наступне замовлення буде виконано тільки при 100% передоплаті і повній оплаті доставки.

Це одноразова умова. При виконанні цих домовленостей клієнтом без будь-яких порушень, ми готові відновити стандартні умови оплати і доставки.

Дякуємо за розуміння!

Товари зі знижкою 50% і більше обміну та поверненню не підлягають і відправляються після повної передоплати.